Logo

Се продава Onkyo HT-R380 ресивер

Број на оглас: 2977125 | Објавен на: 13.11.2018, 23:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава


Се продава Onkyo HT-R380 ресивер.
Зачуван ,100 W/Ch at 6 Ω.
Екстра појачало со екстра звук , без даљинско
Комлетно инфо :
https://www.eu.onkyo.com/en/products/avx-380-34557.html?tab=Details

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Laze

Потврден огласувач