Logo

Тоyota Rav4 4x4, прв сопственик

Број на оглас: 2977158 | Објавен на: 15.08.2018, 05:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: RAV 4

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 86 kw / 117 ks

Цена: 6.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Toyota Rav 4 2.0 D4D со 116ks, 4x4
од прв сопственик.
Возилото е со full опрема освен кожа:
-ABS
-систем против пролизгување
-климатроник
-странични прагови
-заден спојлер
-сончев кров
-алармен уред
-централно заклучување
-ел. прозорци
-затемнети задни стакла...

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Kontakt

Потврден огласувач