Logo

Audi A4

Број на оглас: 2977219 | Објавен на: 07.08.2018, 09:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 131 kw / 178 ks

Цена: 4.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava audi a4 vo extra sostojba dvozonski klimatronik elektrika na stakla promena na set lamela korpa kompleten servis + zelen karton

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 mitko

Потврден огласувач