Logo

самојед кутре, чувано во домашни услови

Број на оглас: 2977443 | Објавен на: 17.08.2018, 00:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Се продава женско куче од мајка и татко сибирски самојед, родено на 19.5.2018. Кучето е веќе вакцинирано со прва вакцина и е здраво за превземање. Кучето е чувано во домашни услови и е социјализирано. Кучето е од раса која е мирољубива и многу весела, сака дружба со луѓе и е погодно за чување во внатрешни и надворешни услови.
Само за луѓе кои ќе го чуваат со должно внимание и што ќе му обезбедат пристојни услови.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач