Logo

Rusenje sekakov tip na beton

Број на оглас: 2977479 | Објавен на: 19.02.2019, 08:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Останато

Вид на оглас: Се продава


Rusam sekakov tip na beton ploci garazi zidovi vadenje na plocki kosulici

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 prodazba

Потврден огласувач