Logo

PODESIVI UNISEKS roleri LA SPORTS 40-43br so gratis stitnici

Број на оглас: 2977614 | Објавен на: 18.03.2019, 17:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.190 МКД
2.250 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Ролерки и Скејтборди / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Подесиви унисекс ролери L.A. Sports, една од поквалитетните марки што се има појавено на нашиот пазар, во оригинална состојба со оригинални делови, нечепкани и неоштетени.
- Едноставно се подесуваат во 4 броја: 40, 41, 42 и 43 со притискање на само едно копче и извлекување,
- Можат да ги носат и лица со 39 или 44 број,
- Силиконски тркалца 76х24mm со ABEC-1 лагери.
Употребувани се една сезона и паузираат поради породилно боледување :). Во одлична физичка состојба со минимални козметички забелешки.
ГРАТИС штитници за дланки, колена и лакти.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 M Shop

Потврден огласувач