Logo

VW POLO 1,4 TDI 51 KW 2007 godina

Број на оглас: 2977665 | Објавен на: 11.12.2018, 16:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


VW POLO 1,4 TDI 51KW 2007godina EXTRA zacuvano I stegnato vozilo, bez sminka, proverka kade sakate, so realni 150.000 km.
FULL OPREMA, se funkcionira po nea.
Kolata e sega uvezena I se kompletirani site dokumenti do registracija.
Samo za lugje sto znaat da cenat.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач