Logo

Се продава деловен простор 43м2 во старата чаршија во Битола

Број на оглас: 2977681 | Објавен на: 20.10.2019, 21:42
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 43 m²

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се продава


Продавам деловен простор - канцеларија, лоциран во објектот Авра (La Havra) во старата чаршија во Битола.

Вкупна површина на деловниот простор е 43 м2 и се наоѓа на први спрат.
Има вградено подно греење и сопствен тоалет.

Моментално е поделен на две канцеларии, одделени со гипс картон и двете се издадени.

Цена поволна, по договор.

Лице за контакт:
Елена - 071 284 469

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Elena

Потврден огласувач