Logo

Maski za Samsung J5 J7, Huawei i univerzalni

Број на оглас: 2977702 | Објавен на: 11.08.2018, 01:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 99 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Футроли за Мобилни

Вид на оглас: Се продава


11 maski za 500 denari site komplet!
J7 2016
Huawei p5
J5 2015
Samsung s3 neo
I gumeni univerzalni


Kontakt na VIBER +38976312442

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Oglasuvac

Потврден огласувач