Logo

Imt 542 godina 1989

Број на оглас: 2977776 | Објавен на: 30.06.2020, 19:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Vo ispravna sostojba e traktorot. Go prodavam so kosacka nova rotaciona 165.

071/563-024 nikola donev barajte go

 Радовиш    Општина:Конче

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач