Logo

Huawei E352, 3G internet mobilen modem

Број на оглас: 2977787 | Објавен на: 23.05.2020, 14:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 990 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Останато

Вид на оглас: Се продава


NOV NEUPOTREBEN - 3G mobilen modem za internet model
Huawei E352

 Romeo

Потврден огласувач