Logo

Graficka MSI 1050ti 4gb

Број на оглас: 2977822 | Објавен на: 10.11.2018, 15:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Na prodazba graficka MSI 1050TI 4GB

Grafickata ima garancija do Februari 2020

Moze dostava po kargo

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 tome

Потврден огласувач