Logo

SKODA YETI 1.6TDI 'GRINLINE' =BALKANAUTO KARS=

Број на оглас: 2977837 | Објавен на: 15.07.2020, 19:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Yeti

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

Огласи од: BAKANAUTO KARS

BAKANAUTO KARS

kacanicki pat avto plac INTEGRA
Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 BAKANAUTO KARS

Потврден огласувач