Logo

Се продава куќа 119 м2 со двор од 280м2

Број на оглас: 2978900 | Објавен на: 08.08.2018, 09:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 120 m²

Број на спратови: Високо приземје

Греење: Дрва

Дворна површина: 280 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Година на градба: 1991

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: Димитар Влахов 7

Цена: 26.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава или изнајмува куќа на ул. Димитар Влахов бр.7 (м.в. Калниште). Куќата е со 4 соби,1 ходник, 1 wc, има гаража и паркинг место во дворот. Куќата е на високо приземје (1 спрат). Земјиште под зграда од 119 м2 и дворно место 280 м2. Вкупен станбен простор од 83м2, гаража 14 м2 и помошна просторија од 12 м2. Куќата е со имотен лист.
Цена по договор.
Информации на тел: Тања 078389108/Анита 077980154

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Тања

Потврден огласувач