Logo

Плац во Гевгелија

Број на оглас: 2979042 | Објавен на: 08.08.2018, 11:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 450 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Продавам плац во Гевгелија со маркица од 80m2, дворна површина од 350m2 со платени комуналии. Во состав на плацот е и стара куќа, која не е оспособена за живеење. Цена по договор

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Dimitar