Logo

Sonor 2000 germanski..koska...

Број на оглас: 2979204 | Објавен на: 16.08.2018, 16:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava sonor mnogu dobar..moze samo drvo moze komplet.
Samo drvo 800e
Komplet so cineli.. 1200e
070918623

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 zarko

Потврден огласувач