Logo

OPEL ASTRA 2.0 DTLI

Број на оглас: 2979240 | Објавен на: 16.08.2018, 23:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL ASTRA 2.0 DTLI 1999 GOD
-ABS
-KLIMA
-SERVO VOLAN
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-ELEKTRIKA NA PROZORI
-VOZDUSNI PERNICINJA
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE, KLUC NA DALJINSKO 078 313 224 ACO

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 opel