Logo

Се продава деловен простор

Број на оглас: 2979320 | Објавен на: 08.08.2018, 15:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 56 m²

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се продава


Се продава деловен простор од 56м2 во ГТЦ Гевгелија.
Објектот се наоѓа на одлична локација, веднаш до интернет кафе Сирка.
За повеќе информации, пишете ми порака.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Руменче

Потврден огласувач