Logo

Грав

Број на оглас: 2979383 | Објавен на: 16.08.2018, 20:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 70 МКД
80 МКД

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Вид на оглас: Се продава


Се продава грав пешак 2.5 тони.

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Xx

Потврден огласувач