Logo

Mazda 6 2.0 dizel

Број на оглас: 2980499 | Објавен на: 17.10.2018, 10:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 6

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 9 kw / 12 ks

Цена: По Договор
3.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2003 god registrirana
MOZI I ZAMENA
TEL ZA KONTAKT 075809748

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 bobi

Потврден огласувач