Logo

Hitno se prodavam reno laguna1.9 Vo odlična sostojba karavan

Број на оглас: 2980741 | Објавен на: 13.08.2018, 15:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Laguna

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 62 kw / 84 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Hitno se prodavam reno laguna1.9dti Vo odlična sostojba sostojba karavanne ne reg može zamena za pomalo vozilo so Vasa doplata tel 075361339

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Gorsn

Потврден огласувач