Logo

Piaggio Typhoon 50 2012

Број на оглас: 2980947 | Објавен на: 29.11.2018, 23:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Kupeno nov vo Italia
Piaggio Typhoon 50cc noviot model 2012
16.000km
MK tablici trajno osiguruvano
Kako Nov

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Tani

Потврден огласувач