Logo

AUDI A 4 1.9 TDI.131 ks.so 6 brzini.2002 g.FUL OPREMA

Број на оглас: 2981294 | Објавен на: 15.08.2018, 10:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 3.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A 4 1.9 TDI. 131 ks. 2002 god.
so 6 brzini.registrirano cela godina.
vo odlicna sostojba so mnogu oprema
ful oprema
TEL. 078 411 320

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 .....

Потврден огласувач