Logo

се продава

Број на оглас: 2981415 | Објавен на: 14.10.2018, 18:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Clio

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 2.450 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


reno clio 1.5 dci blye oprema reg.servisirano novi predni gumi bandasi reno 15ki klimatronik ladi ekstra el.stakla el. retrovizori bord rikaro sedista halogenki dobro socuvano i odrzavano

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Koce

Потврден огласувач