Logo

audi a3 1.9tdi

Број на оглас: 2981423 | Објавен на: 16.08.2018, 21:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 4.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


kolata e vo ekstra sostojba registrirana

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 vojo

Потврден огласувач