Logo

Prodavam kravi

Број на оглас: 2981450 | Објавен на: 11.08.2018, 14:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 4 kravi i edno masko tele. Za povekje informacii 077 576 753

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Ile