Logo

4 GUMI 205/55/16 **M+S** So dobra shara

Број на оглас: 2981570 | Објавен на: 16.10.2018, 11:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
4.800 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 4 Gumi vo odlicna sostojba
M+S so dimenzii 205/55/16.
Brend KUMHO
Cenata ne e fixna

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 xXx

Потврден огласувач