Logo

PRODAVAM BMW 318D BESPREKOREN

Број на оглас: 2981710 | Објавен на: 10.08.2018, 00:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 318

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 3.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam BMW 318D karavan besprekorna. Kolata e kupena od familija, garazirana, so celosna servisna dokumentacija, aluminiumski bandazi i najvisoko nivo na oprema. Se funkcionira do posledno kopce.
Kolata vredi da se vidi.
Javete se ke se dogovorime.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Smile