Logo

185/65R14 (4 gumi so 4 bandazi) SAVA ESKIMO

Број на оглас: 2981977 | Објавен на: 16.08.2018, 21:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 €
140 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Komplet gumi bandazi i plastiki

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Александар

Потврден огласувач