Logo

Se izdava vikendica vo pretor

Број на оглас: 2981996 | Објавен на: 12.08.2018, 09:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20 €

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Se izdava vikendica vo pretor za letniot period,kompletno opremena i namestena

Огласи од: Goran

Goran

Битола

Станете Премиум член

 Goran

Потврден огласувач