Logo

berlingo 2009 god 1.6 hdi

Број на оглас: 2982056 | Објавен на: 17.08.2018, 10:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Berlingo

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2009 god 103 000km originalni so servisna kniga 1.6 hdi 75 ks

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 kire

Потврден огласувач