Logo

Letkum

Број на оглас: 2982087 | Објавен на: 10.08.2018, 14:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Prodavam letkum mnogu malku koristen. Potpolno funkcionalen. Prakjam po kargo niz cela Makedonija 😀

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Стефан

Потврден огласувач