Logo

Kamera za IPhone 6

Број на оглас: 2982093 | Објавен на: 10.08.2018, 14:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nova kamera za IPhone 6. Prakjam po kargo niz cela Makedonija 😀

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Стефан

Потврден огласувач