Logo

Back Plate za IPhone 6

Број на оглас: 2982097 | Објавен на: 24.01.2019, 20:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nova i nekoristena ramka za ekran za Iphone 6. Prakjam po kargo niz cela Makedonija 😀

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Стефан

Потврден огласувач