Logo

Audi A4 1200evra

Број на оглас: 2982100 | Објавен на: 13.12.2018, 12:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 800 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Audi A4 1.6 benzin so klima i koza na bg tabli

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Sande

Потврден огласувач