Logo

ford fiesta 1.1 perfektna

Број на оглас: 2982178 | Објавен на: 12.08.2018, 08:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 1994

Гориво: Бензин

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 35 kw / 48 ks

Цена: 650 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford fiesta 1.1.god proizv 1994
Super sostojba
Super cena
Imf mob tel
071-876-906

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Opel

Потврден огласувач