Logo

Montaza demontaza servis na site vidovi klimi- klima uredi

Број на оглас: 2982216 | Објавен на: 18.10.2019, 12:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


Servis montaza demontaza polnenje freon anti bakterisko cistenje na site vidovi klimi
Profesionalna usluga

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  saso (претпријатие)

Потврден огласувач