Logo

Трпезариска маса со 6 столици ОДЛИЧНА СОСТОЈБА

Број на оглас: 2982240 | Објавен на: 10.08.2018, 18:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.900 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Се продава трпезариска маса со димензии 200x90 и 6 столици од метална конструкција. Купена од Симпо во Скопје. Масата е користена само во летниот период во последните 6-7 години. Има знаци на оштетување од нормално користење.
Причина за продавање е тоа што масата е прeголема за нашите потреби.

Масата се продава во состојбата во која што е прикажана на сликите.

Цена:
КОМПЛЕТ Масата со 6 столици - 10.900 ден. (1000 ден. по столче и 4900 ден. за маса)
Столиците и масата не се продаваат посебно.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Кире