Logo

Се продава градежна парцела со маркица

Број на оглас: 2982393 | Објавен на: 25.03.2019, 14:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 596 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Парцелата се наоѓа покрај патот за Лавци од лева страна, во близината на Плодност, на одлична местоположба. Не е лепенка и може да се подели за 2 фамилии. Катност П+2. Цена поволна. Контакт 070-960-658.Дадете предлог - понуда за цената..

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 pece

Потврден огласувач