Logo

Sony TA-A300--- stereo pojacalo

Број на оглас: 2982418 | Објавен на: 20.11.2018, 11:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава


Pojacaloto e Odlicno zacuvano I ima super zvucni performansi. Slikite se od nego.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 vase

Потврден огласувач