Logo

Renault Laguna 3 2.0 Dci Priviledge

Број на оглас: 2982619 | Објавен на: 11.08.2018, 11:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Laguna

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 7.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам Renault Laguna 3 2.0 dci 110kw/150ks
неувезувано од прв сопственик, купено во 04.2009 година. Priviledge ниво на опрема: Електрика на предни и задни стакла, завеси за сонце, дневни светла, Renault keycard system со заклучување и отклучување на сензор, bi-xenon светла што се вртат во движење, сензор за дожд, автоматско палење на светла, CD+MP3 changer со 6 cd, 8 звучници, двозонска автоматска клима, Темпомат, 4 летни + 4 зимски гуми, оригинални алуминиумски бандажи 18" и многу друго... Возилото е во одлична состојба, со сервисна книшка, одржувано во овластен сервис со оригинални делови.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Darko Elenov

Потврден огласувач