Logo

Продавам Samsung Galaxy Note Edge N9150

Број на оглас: 2982901 | Објавен на: 10.11.2018, 12:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Galaxy Note Edge

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Телефонот е во одлична состојба,со нова батерија-нема никакви оштетувања и работи на сите мрежи.Донесен е од САД.
Цена по договор

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач