Logo

Se prodava Pezo 307 2.0HDI

Број на оглас: 2982983 | Објавен на: 21.03.2019, 00:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


SE PRODAVA PEZO 307 2.0 HDI VO EKSTRA SOSTOJBA NAPRAVEN GOLEM SERVIS NOVI GUMI REGISTRIRANO ATEST NA FOLII 6BRZINI i RIKVERC 7 MOZE ZAMENA ZA CITROEN C3 PUNTO CORSA

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Pezo 307 2.0 HDI