Logo

Skoda Fabia 1.9 TDI

Број на оглас: 2983043 | Објавен на: 19.05.2019, 19:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Fabia

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 3.590 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e uvezena od Italy i e registrirana do mart 2019 napraven servis poveke inf.na tel
075-327-707
075-327-707
075-327-707

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 goce

Потврден огласувач