Logo

OPEL VECTRA 2.0DTI **MOZE ZAMENA**

Број на оглас: 2983085 | Објавен на: 21.10.2018, 09:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1.950 €
1.999 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL VECTRA 2.0DTI FULL OPREMA:
-KLIMATRONIK
-ABS
-SERVO
-4AERBAG
-KOMANDI NA VOLAN
-MAGLENKI
-ALUMINIUMSKI BANDAZI 15KI
-ELEKTRIKA NA STAKLA I RETROVIZORI
I MNOGU DRUGA OPREMA.
KOLATA GO NOSI NAJDOBRIOT I NAJIZDRZLIVIOT MOTOR NA OPEL 2.0DTI 101KS NA LANEC.PROMENETO ULJE,FILTER ZA ULJE,FILTER ZA NAFTA,FILTER ZA VOZDUH.STEGNATA NA PREDNICA RAKETA.KOLATA E MNOGU EKONOMICNA 4.5 NA 100KM.MOZE ZAMENA ZA ZAMENA 2500EVRA...

 Берово    Општина: Пехчево

Прати Е-Маил

 DRAGI

Потврден огласувач