Logo

Mercedes c180 benz/plin klima reg

Број на оглас: 2983301 | Објавен на: 27.11.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 180

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: 1.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mercedesot e vo super sostojba motor prednica zadnica nema tropkanje krcanje ima ates plin klimatronik ladi perfektno registracija + zelen karton do 14.08.2020 novi gumi s+m info +38978285198 moze zamena samo za bg kola so moja doplata cenata za kes 1300e fiksna za podolu ne se javuvaj...

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач