Logo

AUDI A 6 TDI 1 .9 FABRIKAAA 076 330 696

Број на оглас: 2983323 | Објавен на: 18.02.2019, 11:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1.150 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava audi a6 klimatronik
socuvano 078 250 142

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач