1 / 2
Продавам мешалка за ајвар
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.07.2021 13:02

Свети Николе / Свети Николе

Состојба на предмет
Нов

Контакт телефон: 076/376-138
Мешалка за ајвар и за чварки
Мешалката е за сите видови /димензии/ на тенџериња (шерпи, лонци) комплет со адаптер од 220в.Материјалот е од инокс и варена бука.
Се поставува на лонецот и мешалката сама си меша, а вие само го одржувате огнот. Мешалката може да работи 3.4.5...саати без да загрее.
Најтешката работа од приготвувањето на ајвар сега е најлесна. Гаранција 2 години.
Испораката може да биде и по карго.
Контант на тел: 076 376 138

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Зoрaн Цветковски
Solunska 29
Потврден огласувач
076376138
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам