Logo

AIWA Tv 14''

Број на оглас: 2983838 | Објавен на: 14.03.2019, 23:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останато

Производ: CRT - Класични

Големина: 38 cm (15 inch)

Цена: 1.400 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Televizor AIWA 14'' 36cm, vo odlicna sostojba, odi so dalecinsko.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Slobodancho

Потврден огласувач