Logo

Fiat 500

Број на оглас: 2983924 | Објавен на: 27.11.2018, 08:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: 500

Година: 2010

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 6.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba sport model,avtomatik so full oprema reg cela god

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач